Agenda

blauw is locatie Someren, groen is locatie Deurne, paars is Asten-Heusden (grijs is locatie elders)

SCHOOLJAAR 2017-2018

maandag 23 oktober 2017 – Positieve communicatie met kinderen 16.00 – 19.30 uur

dinsdag 24 oktober 2017 – 09.00 – 17.00 Opleiding Interne Begeleider – Marnix – 09.00 – 16.00 uur

woensdag 25 oktober 2017 – 8.30u-12.30u DaVinci groep 5/6 en 7/8 – Jeroen en Franka

donderdag 26 oktober 2017 – Leerrijk workshops in het Ontdeklab n.a.v. de Kinderboekenweek: groep 5 – 8:45-11:45, groep 7 – 13:00-14:30 – Franka

dinsdag 31 oktober 2017 – Gastles editcrew kinderpersbureau – Bs ’t Lover – Franka

dinsdag 31 oktober 2017 – Leerrijk workshops in het Ontdeklab n.a.v. de Kinderboekenweek groep 4 – 13:00-14:30 – Franka

woensdag 1 november 2017 – Brigantijn groep 1-2-3 – 9.00 – 10.30 – Jeroen

woensdag 1 november 2017 – Kinderpersbureau 11:30 voorbereiding op BS de Diamant, 13:30 interview wethouder gemeente Asten, 15:00 interview wethouder gemeente Someren – Franka

woensdag 1 november 2017 – Opleiding specialist jonge kind 3 – 13.30 – 20.30 – Kempel

donderdag 2 november 2017 – Gastles leenkist 4: Ontwerpen in 3D – BS D’n Heiakker 12:30-14:00 – Franka

donderdag 2 november 2017 – Pitstop 1 innovatiefonds 15.30 – 17.00 uur

maandag 6 november  2017– Positieve communicatie met kinderen 16.00 – 19.30 uur

dinsdag 7 november 2017 – Inleveren leenkisten periode 2

dinsdag 7 november 2017 – “Makers maken” 360gr greenscreen in circuit BS de Diamant gr 1/2   13:00-14:00 – Franka

woensdag 8 november 2017 – Petazzie groep Heusden – 10.30u-12.30u – workshop VR/AR – Jeroen

woensdag 8 november 2017 – Cursus NT2 – 13.00 – 15.00 – module 3 locatie Taalklas

woensdag 8 november 2017 15.30-17.00 intervisie technologie en innovatie – 14.30 – 16.00 uur

donderdag 9 november 2017 – Gastles programmeren gr 8 – 9:00-10:30 (opstart leenkisten BS Willibrordus Neerkant – Franka

donderdag 9 november 2017 – Workshop media maken D’n Bogerd groep 8 13:00-15:00  – Franka

donderdag  9 november 2017 – Start uitleentermijn 3 leenkisten: Leenkist ophalen in Ontdeklab Deurne (terugbrengen kan op dinsdag 28 november in Ontdeklab Deurne of Someren)

maandag 13 november 2017 16.00 -17.15 Intervisie interne vertrouwenspersonen – Irma van Hezewijk vertrouwenswerk.nl

maandag 13 november 2017 – Vertaalcirkel van context tot bewerking in de rekenles – 16.00 – 18.00 uur

dinsdag 14 november 2017 13.00 – 18.00 Kennisfestival Leren in Brainport – Evoluon

dinsdag 14 november 2017 – Ontdekkingstocht door het lab Willibrordus Deurne gr 1/2 – 9:00-11:00 – Franka

donderdag 14 november 2017 – Kinderpersbureau Editen in Premiere Pro i.s.m. Peelpioniers   13:00-16:00 – Franka

woensdag 15 november 2017 – Mediawijsheid Deurne

donderdag 16 november 2017 – BS De Vonder introductie leenkisten 10:30-12:30 – Franka

vrijdag 17 november 2017 – hele dag – training Dialogue 09.00 – 17.00 uur

maandag 20 november t/m vrijdag 25 november – Week van de mediawijsheid Asten/Someren

dinsdag 21 november 2017 – 09.00 – 16.00 Opleiding Interne Begeleider – Marnix

woensdag 22 november 2017 – Make It dag Prodas en De Kempel

woensdag 22 november  2017 – Van groep 2 naar groep 3 – 13.00 – 17.00 uur – via OMJS bijeenkomst 2

donderdag 23 november 2017  9.00u-16.30u: Opleiding Rekenspecialist bijeenkomst 7 – Marian Calis en Marleen Kock via Tessa

vrijdag 24 november 2017 Onderwijsconferentie Digitale geletterdheid Mediapark Hilversum 14:00-16:30 – Tessa, Jeroen, Franka

dinsdag 28 november2017 – inleveren leenkisten periode 3 (Ontdeklab Deurne of Someren)

woensdag 29 november 2017 – Ratelaar bovenbouw – 10.30 – 12.30 – Jeroen

woensdag 29 november 2017 13.00 – 15.00 Cursus NT2 – module 4 locatie Taalklas Diamant

donderdag 30 november 2017 – Start uitleentermijn 4 leenkisten: Leenkist ophalen in Ontdeklab Deurne (terugbrengen kan op dinsdag 19 december  2017 in Ontdeklab Deurne of Someren)

 dinsdag 5 december 2017 – Gastles op locatie gr 1/2 i.c.m. leenkist 1 Bs St Jozef –  12:30-14:30 Franka

woensdag 6 december 2017 9.00u-17.00u Studiedag team bs St Jozef – Tessa

donderdag 7 december 2017 – Talententijd Tijl Uilenspiegel Maakonderwijs 1 – 13:30-14:30 – Franka

donderdag 7 december 2017 – Bezoek bestuur Consent Enschede – 14.30 uur – Tessa

dinsdag 12 december 2017 – Talententijd Tijl Uilenspiegel Maakonderwijs 2 – 13:30-14:30 – Franka

donderdag 14 december 2017 – Talententijd Tijl Uilenspiegel Maakonderwijs 3 – 13:30-14:30 – Franka

woensdag 13 december 2017 – Intervisienetwerk rekenen 2 14.00 – 16.30

vrijdag 15 december 2017 – Specialist jonge kind 4 – 09.00 – 16.00 – Kempel

maandag 18 december 2017 – hele dag – training Dialogue – 09.00 – 17.00 uur

dinsdag 19 december 2017 – inleveren leenkisten periode 4 (Ontdeklab Deurne of Someren)

dinsdag 19 december 2017 – tussenassessment opleiding intern begeleider – tijden nog niet bekend

dinsdag 9 januari – Ontdekkingstocht door het lab – BS Gerardus groep 1/2 9:00-11:00 – Franka

donderdag 11 januari 2018 – 16.00 – 19.00 – Kenniscollege positieve psychologie – Novilo

dinsdag 16 januari 2018 – 09.00 – 17.00 Opleiding Interne Begeleider – Marnix

woensdag 17 januari 2017 – Is het kind klaar voor groep 3, of is groep 3 klaar voor het kind? 13.30 – 16.00 uur Sint Jozef, Someren Heide

woensdag 17 januari 2018 – Prowise Presenter zilver

woensdag 17 januari 2018 8.30u-12.30u DaVinci groep 5/6 en 7/8 – Jeroen

donderdag 18 januari 2018 15.30-17.00 intervisie technologie en innovatie 

vrijdag 19 januari 2018 – hele dag – training Dialogue

woensdag 24 januari 2018 13.30u-16.30u opleiding mediawijsheid – Jeroen

woensdag 24 januari 2018  Opleiding specialist jonge kind 5 – 13.30 – 20.30 – Kempel

donderdag 25 januari 2018  dagdeel/tijd onbekend: Opleiding Rekenspecialist – Marian Calis en Marleen Kock via Tessa

maandag 29 januari 2018 – Rekenen – lesgeven vanuit leerlijnen – 16.00 – 18.00 uur Marian Calis en Marleen Kock via Tessa

dinsdag 6 februari 2018 16.00u-19.00u opleiding mediawijsheid – Jeroen

dinsdag 6 februari 2018 – 09.00 – 17.00 Opleiding Interne Begeleider – Marnix

vrijdag 9 februari 2018 – Specialist jonge kind 6 – 09.00 – 16.00 – Kempel

donderdag 22 februari 2018 15.00 – 17.00 uur Pitchronde innovatiefonds

maandag 26 februari 2018 – hele dag – training Dialogue

woensdag 28 februari  2018 13.30u-16.30u opleiding mediawijsheid – Jeroen

woensdag 28 februari 2018  – Opleiding specialist jonge kind 7 – 13.30 – 20.30 – Kempel

woensdag 7 maart 2018 – Intervisienetwerk rekenen 3 14.00 – 16.30

donderdag 8 maart 15.30-17.00 intervisie technologie en innovatie 

woensdag 14 maart 2018 – Prodas studiedag

maandag 19 maart 2018 – Rekenen – lesgeven vanuit leerlijnen – 16.00 – 18.00 uur Marian Calis en Marleen Kock via Tessa

dinsdag 20 maart 2018 – 09.00 – 17.00 Opleiding Interne Begeleider – Marnix

dinsdag 20 maart – Pitstop 2 15.30 – 17.00 uur Prodas Bestuurskantoor Heusden

woensdag 21 maart 2018 – coöperatief leren 1 – 14.00 – 17.30 – OMJS

woensdag 21 maart 2018 9.00u-11.30u groep 8 basisschool Gerardus – Jeroen

donderdag 22 maart 2018 16.00 -17.15 Intervisie interne vertrouwenspersonen – Irma van Hezewijk vertrouwenswerk.nl

donderdag 22 maart 2018 16.00u-19.00u opleiding mediawijsheid – Jeroen

vrijdag 23 maart 2018  – hele dag – training Dialogue

vrijdag 30 maart 2018 – Specialist jonge kind 8 – 09.00 – 16.00 – Kempel

woensdag 4 april 2018 13.30u-16.30u opleiding mediawijsheid – Jeroen

woensdag 11 april 2018 14.00u-16.00u terugkommiddag mediawijsheid – Jeroen

maandag 16 april 2018 – hele dag – training Dialogue

maandag 16 april 2018 – Rekenen – lesgeven vanuit leerlijnen – 16.00 – 18.00 uur Marian Calis en Marleen Kock via Tessa

dinsdag 17 april  2018 – 09.00 – 17.00 Opleiding Interne Begeleider – Marnix

woensdag 18 april 2018 – coöperatief leren 2 -14.00 – 17.30 – OMJS

woensdag 9 mei 2018 8.30u-12.30u DaVinci groep 5/6 en 7/8 – Jeroen

maandag 14 mei 2018 15.30-17.00 intervisie technologie en innovatie 

woensdag 16 mei 2018 – coöperatief leren 3 – 14.00 – 17.30 – OMJS

donderdag 17 mei – Kenniscollege onderpresteren – 16.00 – 19.00 – Novilo

vrijdag 18 mei 2018 – hele dag – training Dialogue

woensdag 30 mei 2018 – Intervisienetwerk rekenen 4 14.00 – 16.30

maandag 4 juni 2018 – Rekenen – lesgeven vanuit leerlijnen – 16.00 – 18.00 uur Marian Calis en Marleen Kock via Tessa

donderdag 7 juni 2018 15.00 -17.00 Pitch innovatiefonds – ronde 3

maandag 11 juni 2018 – hele dag – training Dialogue

donderdag 21 juni 2018 15.30 – 17.00 uur Pitstop 3 innovatiefonds

 

 

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s