Agenda

blauw is locatie Someren, groen is locatie Deurne, paars is Asten-Heusden (grijs is locatie elders)

SCHOOLJAAR 2017-2018

maandag 18 september 2017 – Middag bezoek IT Lab Op Spoor – Tessa

dinsdag 19 september: Start uitleentermijn 1 leenkisten. Leenkist ophalen in Ontdeklab Deurne – (terugbrengen kan op dinsdag 10 oktober in Ontdeklab Deurne of Someren)

dinsdag 19 september 2017 – Training Dialogue 09.00 – 17.00 uur

dinsdag 19 september 2017 – Beschikbaar voor workshops  (locatie: Ontdeklab Someren of eigen school)

dinsdag 19 september – Training redacteuren intranet 16.00 – 18.30 uur – via Monique

woensdag 20 september 2017 – Beschikbaar voor workshops (locatie: Ontdeklab Deurne of eigen school)

woensdag 20 september  2017 – Haal meer uit Rekentuin en Taalzee 14.00 – 15.30 uur

woensdag 20 september 2017 – Boeiende Breintjes – Boeiend Buitenspel – 13.30 -16.00 uur – D’n Bogerd Deurne

donderdag 21 september 2017 – 12:00-14:00 Ontdeklabtuin rondleiding en lunch

vrijdag 22 september 2017 – 09.00 – 17.00  – training Dialogue

maandag 25 september 2017 – Positieve communicatie met kinderen – 16.00 – 19.30

dinsdag 26 september 2017 – 09.00 – 17.00 Opleiding Interne Begeleider – Marnix

dinsdag 26 september 2017 – Office365 werken met OneDrive, groepen en sites 16.00 – 18.00 uur

dinsdag 26 september 2017 – BS Lover gr 8 Media maken (pilotgroep leenkist iPads) 10:30-12:00- Franka

dinsdag 26 september 2017 – Presentatie-avond DocentOntwikkelTeam 16.00 – 20.00

woensdag 27 september 2017 – In gesprek – Lezing leerkracht van het jaar Daisy Mertens 13.30 – 15.00 uur

woensdag 27 september 2017 – Opleiding specialist jonge kind 1 – 13.30 – 20.30

woensdag 27 september 2017 19.00u-20.30u Ouder-/kindworkshop Social Media D’n Bogerd – Jeroen

donderdag 28 september 2017 – D’n Bogerd 1/2 vormen en kleuren 9:00-11:00- Franka

donderdag 28 september 2017 – Cursus Timemanagement 1/2 16.00 – 20.00 uur

donderdag 28 september 2017 – Programmeren en robotica – gr 3/4 BS de Diamant – 12:30-14:00 Franka

donderdag 28 september 2017- Training redacteuren intranet 16.00 – 18.30 uur – via Monique

maandag 2 oktober 2017 – Van groep 2 naar groep 3 – 16.00 – 20.00 uur – via OMJS bijeenkomst 1

woensdag 4 oktober 2017 – Intervisienetwerk rekenen 1 14.00 – 16.30

maandag 9 oktober 2017 – Positieve communicatie met kinderen 16.00 – 19.30 uur

maandag 9 oktober 2017 – hele dag – training Dialogue 09.00 – 17.00 uur

dinsdag 10 oktober 2017 – inleveren leenkisten periode 1 (Ontdeklab Deurne of Someren)

dinsdag 10 oktober 2017 – Leerrijk workshops in het Ontdeklab n.a.v. de Kinderboekenweek 9:00-14:30 – Franka

woensdag 11 oktober 2017 – Aan de slag met VR – 13.30 – 16.00 uur

woensdag 11 oktober 2017 – Prowise Presenter Brons

woensdag 11 oktober 2017 – Cursus NT2 module 1 en 2 – 13.00 – 17.00 uur – (taalklas Diamant)

donderdag 12 oktober 2017 – Start uitleentermijn 2 leenkisten: Leenkist ophalen in Ontdeklab Deurne (terugbrengen kan op dinsdag 7 november 2017 in Ontdeklab Deurne of Someren)

donderdag 12 oktober 2017  9.00u-16.30u: Opleiding Rekenspecialist bijeenkomst 6 – Marian Calis en Marleen Kock via Tessa

donderdag 12 oktober 2017 – Leerrijk workshops in het Ontdeklab n.a.v. de Kinderboekenweek 9:00-14:30 – Franka

donderdag 12 oktober 2017 Cursus Timemanagement 2/2 – 16.00 – 20.00 uur

donderdag 12 oktober  2017 – 15.00 – 17.00 pitchronde 1 innovatiefonds

donderdag 12 oktober 2017 – In Gesprek – Lezing Jeroen van Dorst – directeur O4NT-school De Kersentuin Mierlo 19.30-21.00 uur

vrijdag 13 oktober 2017 – Specialist jonge kind 2 – 09.00 – 16.00

Herfstvakantie 2017: maandag 16 oktober t/m vrijdag 20 oktober 2017

maandag 23 oktober 2017 – Positieve communicatie met kinderen 16.00 – 19.30 uur

dinsdag 24 oktober 2017 – 09.00 – 17.00 Opleiding Interne Begeleider – Marnix – 09.00 – 16.00 uur

woensdag 25 oktober 2017 – 8.30u-12.30u DaVinci groep 5/6 en 7/8 – Jeroen

donderdag 26 oktober 2017 – Leerrijk workshops in het Ontdeklab n.a.v. de Kinderboekenweek 8:45-14:30 – Franka

dinsdag 31 oktober 2017 – Leerrijk workshops in het Ontdeklab n.a.v. de Kinderboekenweek 13:00-14:30 – Franka

woensdag 1 november 2017 – Opleiding specialist jonge kind 3 – 13.30 – 20.30 – Kempel

donderdag 2 november 2017 – Pitstop 1 innovatiefonds 15.30 – 17.00 uur

maandag 6 november  2017– Positieve communicatie met kinderen 16.00 – 19.30 uur

dinsdag 7 november 2017: Inleveren leenkisten periode 2

woensdag 8 november 2017 – Cursus NT2 – 13.00 – 15.00 – module 3 locatie Taalklas

woensdag 8 november 2017 15.30-17.00 intervisie technologie en innovatie – 14.30 – 16.00 uur

donderdag  9 november 2017 – Start uitleentermijn 3 leenkisten: Leenkist ophalen in Ontdeklab Deurne (terugbrengen kan op dinsdag 28 november in Ontdeklab Deurne of Someren)

maandag 13 november 2017 16.00 -17.15 Intervisie interne vertrouwenspersonen – Irma van Hezewijk vertrouwenswerk.nl

maandag 13 november 2017 – Vertaalcirkel van context tot bewerking in de rekenles – 16.00 – 18.00 uur

dinsdag 14 november 2017 13.00 – 18.00 Kennisfestival Leren in Brainport – Evoluon

woensdag 15 november 2017 – Mediawijsheid Deurne

vrijdag 17 november 2017 – hele dag – training Dialogue 09.00 – 17.00 uur

maandag 20 november t/m vrijdag 25 november – Week van de mediawijsheid Asten/Someren

dinsdag 21 november 2017 – 09.00 – 16.00 Opleiding Interne Begeleider – Marnix

woensdag 22 november 2017 – Make It dag Prodas en De Kempel

woensdag 22 november  2017 – Van groep 2 naar groep 3 – 13.00 – 17.00 uur – via OMJS bijeenkomst 2

donderdag 23 november 2017  9.00u-16.30u: Opleiding Rekenspecialist bijeenkomst 7 – Marian Calis en Marleen Kock via Tessa

maandag 27 november 2017 – Rekenen – lesgeven vanuit leerlijnen – 16.00 – 18.00 uur

dinsdag 28 november2017 – inleveren leenkisten periode 3 (Ontdeklab Deurne of Someren)

woensdag 29 november 2017 13.00 – 15.00 Cursus NT2 – module 4 locatie Taalklas Diamant

donderdag 30 november 2017 – Start uitleentermijn 4 leenkisten: Leenkist ophalen in Ontdeklab Deurne (terugbrengen kan op dinsdag 19 december  2017 in Ontdeklab Deurne of Someren)

woensdag 6 december 2017 9.00u-17.00u Studiedag team bs St Jozef – Tessa

woensdag 13 december 2017 – Intervisienetwerk rekenen 2 14.00 – 16.30

vrijdag 15 december 2017 – Specialist jonge kind 4 – 09.00 – 16.00 – Kempel

maandag 18 december 2017 – hele dag – training Dialogue – 09.00 – 17.00 uur

dinsdag 19 december 2017 – inleveren leenkisten periode 4 (Ontdeklab Deurne of Someren)

dinsdag 19 december 2017 – tussenassessment opleiding intern begeleider – tijden nog niet bekend

donderdag 11 januari 2018 – 16.00 – 19.00 – Kenniscollege positieve psychologie – Novilo

dinsdag 16 januari 2018 – 09.00 – 17.00 Opleiding Interne Begeleider – Marnix

woensdag 17 januari 2017 – Is het kind klaar voor groep 3, of is groep 3 klaar voor het kind? 13.30 – 16.00 uur Sint Jozef, Someren Heide

woensdag 17 januari 2018 – Prowise Presenter zilver

woensdag 17 januari 2018 8.30u-12.30u DaVinci groep 5/6 en 7/8 – Jeroen

donderdag 18 januari 2018 15.30-17.00 intervisie technologie en innovatie 

vrijdag 19 januari 2018 – hele dag – training Dialogue

woensdag 24 januari 2018 13.30u-16.30u opleiding mediawijsheid – Jeroen

woensdag 24 januari 2018  Opleiding specialist jonge kind 5 – 13.30 – 20.30 – Kempel

donderdag 25 januari 2018  dagdeel/tijd onbekend: Opleiding Rekenspecialist – Marian Calis en Marleen Kock via Tessa

dinsdag 6 februari 2018 16.00u-19.00u opleiding mediawijsheid – Jeroen

dinsdag 6 februari 2018 – 09.00 – 17.00 Opleiding Interne Begeleider – Marnix

vrijdag 9 februari 2018 – Specialist jonge kind 6 – 09.00 – 16.00 – Kempel

donderdag 22 februari 2018 15.00 – 17.00 uur Pitchronde innovatiefonds

maandag 26 februari 2018 – hele dag – training Dialogue

woensdag 28 februari  2018 13.30u-16.30u opleiding mediawijsheid – Jeroen

woensdag 28 februari 2018  – Opleiding specialist jonge kind 7 – 13.30 – 20.30 – Kempel

woensdag 7 maart 2018 – Intervisienetwerk rekenen 3 14.00 – 16.30

donderdag 8 maart 15.30-17.00 intervisie technologie en innovatie 

woensdag 14 maart 2018 – Prodas studiedag

dinsdag 20 maart 2018 – 09.00 – 17.00 Opleiding Interne Begeleider – Marnix

dinsdag 20 maart – Pitstop 2 15.30 – 17.00 uur Prodas Bestuurskantoor Heusden

woensdag 21 maart 2018 – coöperatief leren 1 – 14.00 – 17.30 – OMJS

woensdag 21 maart 2018 9.00u-11.30u groep 8 basisschool Gerardus – Jeroen

donderdag 22 maart 2018 16.00 -17.15 Intervisie interne vertrouwenspersonen – Irma van Hezewijk vertrouwenswerk.nl

donderdag 22 maart 2018 16.00u-19.00u opleiding mediawijsheid – Jeroen

vrijdag 23 maart 2018  – hele dag – training Dialogue

vrijdag 30 maart 2018 – Specialist jonge kind 8 – 09.00 – 16.00 – Kempel

woensdag 4 april 2018 13.30u-16.30u opleiding mediawijsheid – Jeroen

woensdag 11 april 2018 14.00u-16.00u terugkommiddag mediawijsheid – Jeroen

maandag 16 april 2018 – hele dag – training Dialogue

dinsdag 17 april  2018 – 09.00 – 17.00 Opleiding Interne Begeleider – Marnix

woensdag 18 april 2018 – coöperatief leren 2 -14.00 – 17.30 – OMJS

woensdag 9 mei 2018 8.30u-12.30u DaVinci groep 5/6 en 7/8 – Jeroen

maandag 14 mei 2018 15.30-17.00 intervisie technologie en innovatie 

woensdag 16 mei 2018 – coöperatief leren 3 – 14.00 – 17.30 – OMJS

donderdag 17 mei – Kenniscollege onderpresteren – 16.00 – 19.00 – Novilo

vrijdag 18 mei 2018 – hele dag – training Dialogue

woensdag 30 mei 2018 – Intervisienetwerk rekenen 4 14.00 – 16.30

donderdag 7 juni 2018 15.00 -17.00 Pitch innovatiefonds – ronde 3

maandag 11 juni 2018 – hele dag – training Dialogue

donderdag 21 juni 2018 15.30 – 17.00 uur Pitstop 3 innovatiefonds

 

 

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s