Agenda

blauw is locatie Someren, groen is locatie Deurne, paars is Asten-Heusden (grijs is locatie elders)

SCHOOLJAAR 2017-2018

dinsdag 9 januari 2018 – Start uitleentermijn 5 leenkisten: Leenkist ophalen in Ontdeklab Deurne (terugbrengen kan op 6 feb 2017 in Ontdeklab Deurne of Someren)

dinsdag 9 januari 2018 – Gastles leenkist 1B – BS De Wegwijzer groep 1/2 8:45-10:00 – Franka

dinsdag 9 januari 2018- Ontdekkingstocht door het lab BS De Wegwijzer Groep 8 (aansluitend leenkist 4 en 6) – 13:30-15:00 – Franka

woensdag 10 januari 2018 – 13.00 – 17.00 uur  – NT2 training onderbouw – Karin Verstegen – taalklas

woensdag 10 januari 2018 – 14.00 – 16.00 uur – werken met O365- SchoolUpdate

donderdag 11 januari 2018 – BS Leerrijk  8:45-9:15 gastles Lego Booster gr 7 – 9:15-9:45 gastles leenkist WeDo  –  9:45-10:15 introductie Lego mindstorms gr 8  – Franka

donderdag 11 januari 2018 – BS d’n Heiakker gr 7 “Ontdeklab Hoe dan?” editing instructievideo 3D-pennen 11:00-11:20- Franka

dinsdag 16 januari 2018 – 09.00 – 17.00 Opleiding Interne Begeleider – Marnix

dinsdag 16 januari 2018 – Workshop computational thinking en ontwerpend leren rondom Lego WeDO, Boost en Mindstorms BS Willibrordus groep 7/8 – 12:45-14:15 – Franka

woensdag 17 januari 2017 – Is het kind klaar voor groep 3, of is groep 3 klaar voor het kind? 13.30 – 16.00 uur Sint Jozef, Someren Heide

woensdag 17 januari 2018 – Prowise Presenter zilver

woensdag 17 januari 2018 8.30u-12.30u DaVinci groep 5/6 en 7/8 – Jeroen

donderdag 18 januari 2018 – Betekenisvol maakonderwijs (snijplotter en glastechnieken)- BS de Diamant 8:30-9:30 – Franka

donderdag 18 januari 2018 – BS d’n Heiakker gr 7 “Ontdeklab Hoe dan?” editing instructievideo 3D-pennen 11:00-12:00- Franka

donderdag 18 januari 2018 – Gastles Ontwerpend leren en stroomkringen (leenkist 7 en 9)BS Zeilberg gr 7 -13:15-15:15 – Franka

donderdag 18 januari 2018 15.30-17.00 intervisie technologie en innovatie 

vrijdag 19 januari 2018 – hele dag – training Dialogue

vrijdag 19 januari 2018 – hele dag – studiedag team BS Sint Jozef

zondag 21 januari 2018 – Open dag BS de Diamant en Ontdeklab Someren 10:00 – 13:00

dinsdag 23 januari 2018 – Voortgangsbezoek leenkist 2 BS Leerrijk 9:30-10:15, voortgangsbezoek leenkist 10 BS Voordeldonk 10:30-12:00 – Franka

dinsdag 23 januari 2018 – Workshop computational thinking en programmeren rondom Lego WeDO, Boost en Mindstorms – BS Tijl Uilenspiegel – 13:30-14:30 – Franka

woensdag 24 januari 2018  Workshop social media groep 7/8 Neerkant – 9.00 – 10.30 – Jeroen

woensdag 24 januari 2018  Opleiding specialist jonge kind 5 – 13.30 – 20.30 

donderdag 25 januari 2018  ochtend  Opleiding Rekenspecialist – Marian Calis en Marleen Kock – 9.30 -12.15 – via Tessa 

donderdag 25 januari 2018 – Gastles AR en maakonderwijs – SBO de Brigantijn onderbouw – 9:00-10:30 – Franka (aansluitend overleg innovatietraject)

donderdag 25 januari 2018 – Workshop computational thinking en programmeren rondom Lego WeDO, Boost en Mindstorms deel 2- BS Tijl Uilenspiegel – 13:30-14:30 – Franka

maandag 29 januari 2018 – Rekenen – lesgeven vanuit leerlijnen – 16.00 – 18.00 uur Marian Calis en Marleen Kock via Tessa

dinsdag 30 januari 2018 – Afsluiting workshops programmeren – BS De Wegwijzer 13:00-14:15 – Franka

dinsdag 30 januari 2018 – HiLevel – 15.30 -17.00 – Anne Koolen

woensdag 31  januari 2018 – 13.00 – 15.00 uur  – NT2 training onderbouw – Karin Verstegen – taalklas

woensdag 31 januari 2018 – Pilot Programmeren – 14.00 -16.00 – Marieke van Oosterhout/Jeroen Vrijnsen

donderdag 1 februari 2018 – Workshop Ontwerpend leren en stroomkringen – BS Leerrijk groep 7 – 9:00-11:30 – Franka 

donderdag 1 februari 2018 – Ontdekkingstocht door het lab BS De Wegwijzer gr 6/7- 13:00-14:30 – Franka 

donderdag 1 februari 2018 – 16.00 – 19.00 – Kenniscollege positieve psychologie – Novilo

dinsdag 6 februari 2018 – einde uitleentermijn 5 leenkisten (Leenkist kunnen op afspraak teruggebracht worden in Ontdeklab Deurne of Someren)

dinsdag 6 februari 2018 – 09.00 – 17.00 Opleiding Interne Begeleider

woensdag 7 februari 2018 – Pilot Programmeren – 14.00 -16.00 – Marieke van Oosterhout/Jeroen Vrijnsen

woensdag 7 februari 2018 – IPON

vrijdag 9 februari 2018 – Specialist jonge kind 6 – 09.00 – 16.00 – Kempel of Deurne?

Carnavalsvakantie van maandag 12 februari 2018 tot en met vrijdag 16 februari 2018

maandag 19 februari 2018 – Studiedag BS KOM.MIJN Belfeld – optie

dinsdag 20 feb 2018 –  Mediawijsheid/ICT vaardigheden workshop 1 BS De Diamant gr 5-6 – 12:30-13:30; gr 7-8 13:30-14:15 – Franka

dinsdag 20 februari 2018 – Bijeenkomst Bouw/Textaid – 16.00 – 17.00 uur ENP

woensdag 21 februari 2018 – Pilot Programmeren – 14.00 -16.00 – Marieke van Oosterhout/Jeroen Vrijnsen

donderdag 22 februari 2018 – Workshop mediawijsheid en media maken – BS Bonifatius gr 7 – 9:00-11:30 – Franka (deze groep leent aansluitend leenkist 8)

donderdag 22 februari 2018 15.00 – 17.00 uur Pitchronde innovatiefonds

maandag 26 februari 2018 – hele dag – training Dialogue

dinsdag 27 feb 2018 –  Mediawijsheid/ICT vaardigheden workshop 2 BS De Diamant gr 5-6 – 12:30-13:30; gr 7-8 13:30-14:15 – Franka

woensdag 28 februari – werken met combinatiegroepen bijeenkomst 1 – 13.30 – 16.30 uur – OMJS

woensdag 28 februari 2018  – Opleiding specialist jonge kind 7 – 13.30 – 20.30 – Kempel of Deurne?

donderdag 1 maart 2018 – Ontdekkingstocht door het lab BS Gerardus gr 2 – 9:00-11:00 – Franka (aansluitend leenkist 1B en 6)

dinsdag 6 mrt 2018 –  Mediawijsheid/ICT vaardigheden workshop 3 – BS De Diamant gr 5-6 – 12:30-13:30; gr 7-8 13:30-14:15 – Franka

dinsdag 6 maart 2018 – 14.30 – 17.30 uur Onderzoekend en Ontdekkend leren – OMJS

woensdag 7 maart 2018 – Intervisienetwerk rekenen 3 14.00 – 16.30

woensdag 7 maart  2018 – 13.30 – 15.30 uur  – NT2 training onderbouw – Karin Verstegen – taalklas

donderdag 8 maart 15.30-17.00 intervisie technologie en innovatie 

donderdag 8 maart 15.30 – 17.30 Google Classroom – SchoolUpdate

maandag 12 maart – MR verdieping 19.30 – 22.00 uur

dinsdag 13 mrt 2018 –  Mediawijsheid/ICT vaardigheden workshop 4 BS De Diamant gr 5-6 – 12:30-13:30; gr 7-8 13:30-14:15 – Franka

woensdag 14 maart 2018 – Prodas studiedag

maandag 19 maart 2018 – Rekenen – lesgeven vanuit leerlijnen – 16.00 – 18.00 uur Marian Calis en Marleen Kock via Tessa

dinsdag 20 maart 2018 – 09.00 – 17.00 Opleiding Interne Begeleider – Marnix

dinsdag 20 maart 2018 –  Mediawijsheid/ICT vaardigheden workshop 5 BS De Diamant gr 5-6 – 12:30-13:30; gr 7-8 13:30-14:15 – Franka > in de eigen groep

dinsdag 20 maart – Pitstop 2 15.30 – 17.00 uur Prodas Bestuurskantoor Heusden

woensdag 21 maart 2018 – coöperatief leren 1 – 14.00 – 17.30 – OMJS

woensdag 21 maart 2018 9.00u-11.30u groep 8 basisschool Gerardus – Jeroen

donderdag 22 maart 2018 16.00 -17.15 Intervisie interne vertrouwenspersonen – Irma van Hezewijk vertrouwenswerk.nl

vrijdag 23 maart 2018  – hele dag – training Dialogue

dinsdag 27 mrt 2018 –  Mediawijsheid/ICT vaardigheden workshop 6 – BS De Diamant gr 5-6 – 12:30-13:30; gr 7-8 13:30-14:15 – Franka

dinsdag 27 maart 2018 – HiLevel – 15.30 -17.00 – Anne Koolen

vrijdag 30 maart 2018 – Specialist jonge kind 8 – 09.00 – 16.00 – Kempel of Deurne?

vrijdag 30 maart 2018 – Peelpareldag thema techniek – 8:30-12:00 – Franka

dinsdag 3 apr 2018 –  Mediawijsheid/ICT vaardigheden workshop 7 BS De Diamant gr 5-6 – 12:30-13:30; gr 7-8 13:30-14:15 – Franka

woensdag 4 april 2018 – werken met combinatiegroepen bijeenkomst 2 – 13.30 – 16.30 uur – OMJS

woensdag 4 april – het rekenmuurtje van Bareka 14.00 – 16.30 uur Prodas Bestuurskantoor Heusden Rian van Houts

woensdag 4 april 2018 – Workshop in Ontdeklab 10.30u-12.00u – Petazzigroep bovenbouw Heusden

maandag 9 april – In gesprek – Stichting Leerkracht – Ontdeklab Deurne 19.30 uur 

maandag 9 april – Office 365 voor Administratief Medewerkers 9.00 – 12.00 uur

dinsdag 10 april 2018 –  Mediawijsheid/ICT vaardigheden workshop 8 BS De Diamant gr 5-6 – 12:30-13:30; gr 7-8 13:30-14:15 – Franka

woensdag 11 april 2018 14.00u-16.00u terugkommiddag mediawijsheid – Jeroen

maandag 16 april 2018 – hele dag – training Dialogue

dinsdag 17 april 2018 –  Mediawijsheid/ICT vaardigheden workshop 9 BS De Diamant gr 5-6 – 12:30-13:30; gr 7-8 13:30-14:15 – Franka

dinsdag 17 april  2018 – 14.30 – 17.30 uur Onderzoekend en Ontdekkend leren – OMJS

maandag 16 april 2018 – Rekenen – lesgeven vanuit leerlijnen – 16.00 – 18.00 uur Marian Calis en Marleen Kock via Tessa

dinsdag 17 april  2018 – 09.00 – 17.00 Opleiding Interne Begeleider – Marnix

woensdag 18 april 2018 – coöperatief leren 2 -14.00 – 17.30 – OMJS

dinsdag 8 mei 2018 –  Mediawijsheid/ICT vaardigheden workshop 10 BS De Diamant gr 5-6 – 12:30-13:30; gr 7-8 13:30-14:15 – Franka

woensdag 9 mei 2018 – werken met combinatiegroepen bijeenkomst 1 – 13.30 – 16.30 uur – OMJS

woensdag 9 mei 2018 8.30u-12.30u DaVinci groep 5/6 en 7/8 – Jeroen

woensdag 9 mei – het rekenmuurtje van Bareka 14.00 – 16.30 uur Prodas Bestuurskantoor Heusden Rian van Houts

maandag 14 mei 2018 15.30-17.00 intervisie technologie en innovatie 

dinsdag 15 mei 2018 – eindassessment interne begeleiders

woensdag 16 mei 2018 – coöperatief leren 3 – 14.00 – 17.30 – OMJS

donderdag 17 mei – Kenniscollege onderpresteren – 16.00 – 19.00 – Novilo

vrijdag 18 mei 2018 – hele dag – training Dialogue 

dinsdag 28 mei – ‘in touch met je digibord’ – 15.30 – 17.30 Schoolupdate

woensdag 30 mei 2018 – Intervisienetwerk rekenen 4 14.00 – 16.30

donderdag 31 mei 2018 – HiLevel – 15.30 -17.00 – Anne Koolen

maandag 4 juni 2018 – Rekenen – lesgeven vanuit leerlijnen – 16.00 – 18.00 uur Marian Calis en Marleen Kock via Tessa

donderdag 7 juni 2018 15.00 -17.00 Pitch innovatiefonds – ronde 3

maandag 11 juni 2018 – hele dag – training Dialogue

donderdag 21 juni 2018 15.30 – 17.00 uur Pitstop 3 innovatiefonds

schooljaar 2018-2019

woensdag 5 september 2018 – Prowise Presenter Brons

 

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s